Zum Inhalt springen

Căutăm colector de comenzi / picker și ambalator (m/f/d) + multe beneficii

vor Ort
  • Barlad, Vaslui, Rumänien

Jobbeschreibung

Tabel GmbH caută colector de comenzi/ambalator cu experiență (m/f/d) în Germania. Oferim până la 20 Euro/oră și începere imediată, precum și posibilități de dezvoltare până la șef de tură/echipă.

Mai multe informații prin Whatsapp: 🇷🇴 +4915140580804

Ce îți oferim:

  • Salariu mare de până la 20 Euro pe oră, în funcție de performanță – ușor de obținut pentru colectori de comenzi experimentați
  • Inițiere pe post vastă și personală (Îți oferim ajutor și sprijin!)
  • Loc de muncă sigur într-o companie sigură în perioada de criză
  • Perspective pe termen lung și bune posibilități de dezvoltare (De exemplu, șef de tură sau de echipă)
  • Îmbrăcăminte de muncă și echipament corespunzător pus la dispoziție
  • Program cu premii Angajații recrutează angajați
  • Fără lucru temporar și schimbarea locului de muncă!
  • Plată punctuală a salariului

Atribuțiile tale:

  • Colectarea produselor de drogherie conform comenzilor (Pick-By-Scan)
  • Aranjarea mărfii pe paleți
  • Înfolierea paleților cu folie stretch
  • Controlul calității mărfii

Stellenanforderung

FIȘA POSTULUI - PROFILUL TĂU

  • În mod ideal, ai experiență ca și colector de comenzi (m/f/d) sau experiențe similare
  • Alternativ, de asemenea, ca nou venit din alte domenii motivat și pregătit pentru a învăța
  • Pregătit pentru a lucra în tura de dimineață și în tura de după-amiază
  • Spirit de echipă, flexibilitate și mod de lucru independent fac parte din punctele tale forte

Te simți potrivit pentru acest post ca și colector de comenzi (picker) (m/f/d) în Germania?

Trimite-ne cu plăcere documentele tale de candidatură:

WhatsApp la: 🇷🇴 +4915140580804 sau prin e-mail: bewerbung@tabel.com

Pentru întrebări vă stăm oricând cu plăcere la dispoziție. Vorbim limba ta și ne bucurăm să te avem în echipă!

TABEL Gruppe este un furnizor lider de Business Process Outsourcing (BPO) în Germania și este specializat pe soluții în domeniul producției și logisticii. Cu peste 30 de ani experiență suntem un partener de încredere pentru companiile mijlocii și concerne din domeniile industria auto, tipografică, alimentară și logistică. Misiunea noastră este aceea de a îmbunătăți procesele de afaceri ale clienților noștri prin soluții flexibile, stabile și productive.

oder